Ewakuowano budynek sądu w Pyrzycach.

W związku z wiadomością ewakuacją objęto budynki przy Wojska Polskiego, Bogusława Czwartego, Płatnerzy i filii w Pyrzycach. To nie pierwsza tego typu wiadomość w ostatnich dniach - informuje Twoje Radio.

Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach mł. asp. Marcelina Pałaszewska poinformowała nas, że z pyrzyckiego sądu ewakuowanych zostało 17 osób.

Policjanci sprawdzili budynek pod kątem obecności materiałów wybuchowych w efekcie czego nie wykryto żadnego zagrożenia. Po zakończonych przez funkcjonariuszy działaniach, pracownicy sądu wrócili do budynku.

Źródło: 112pyrzyce.blogspot.com

27-02-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne