Reklama [B] - Seat Leon
Siedmioletni chłopiec trafił do szpitala.

W dniu dzisiejszym (20.03) obok Szpitala Powiatowego w Pyrzycach doszło do wypadku z udziałem siedmiolatka i jego kuzynki.

O godzinie 12:52 Pogotowie Ratunkowe otrzymało zgłoszenie do chłopca w wieku 7 lat, który jechał wraz ze swoją kuzynką na rowerze. Siedmiolatek siedział z tyłu na bagażniku i podczas jazdy prawa noga wkręciła mu się w koło, a dokładniej w szprychy.

Na miejsce zdarzenia dyspozytor skierował Podstawowy Zespół Ratownictwa Medycznego z Pyrzyc. Z racji tego, że noga chłopca była zakleszczona na miejsce zostali wezwani strażacy z JRG Pyrzyce, którzy przy pomocy obcążek obcięli kilka szprych w kole i uwolnili nogę 7- latka, a następnie przekazali poszkodowanego ratownikom medycznym, którzy opatrzyli i zabezpieczyli nogę dziecka.

Jak poinformowała nas rzecznik WSPR Szczecin Paulina Targaszewska chłopiec z urazem stawu skokowego został przewieziony do szpitala Szczecin - Zdroje.

Źródło: 112pyrzyce.blogspot.com

20-03-2019 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [F]
Reklama [F] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA

Ogłoszenia

Reklama [E]
Reklama[E] MAMEDIA™ - portale regionalne