Planujesz rodzinną wycieczkę, wakacje z większą grupą znajomych...

Takie rozwiązanie pozwoli Ci zmniejszyć koszty za paliwo, w odniesieniu do sytuacji, gdyby zaangażowane zostały dwa auta, wynajem minibusa to także większy komfort podróżowania.

Zgodnie z prawem, bus, jakim dysponujemy może prowadzić każda osoba, która ma prawo jazdy kategorii B bez dodatkowych uprawnień.

Ford Transit Custom 2017 w wersji long z dwustrefową klimatyzacją spokojnie pomieści wszystkie bagaże.

Auto jest ekonomiczne, posiada ubezpieczenie OC AC NW oraz poszerzony assistance na całą Europę. Oznacza to, że w razie jakiejkolwiek niepożądanej przygody dostaniecie Państwo odpowiednie auto zastępcze lub do wyboru zakwaterowanie w hotelu. Jeśli będzie to tylko przebita opona lub bak na trasie okaże się pusty serwis przywiezie wam paliwo lub wymieni oponę.

Zachęcamy do współpracy.

[Artykuł sponsorowany]

25-06-2021 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia