4line catering dietetyczny
Reklama [B] - IMC

Akt oskarżenia Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach w sprawie składania fałszywych zeznań w postępowaniu karnym.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie Zamiejscowy Wydział VII Karny w Pyrzycach akt oskarżenia przeciwko 39-letniej kobiecie, zarzucając jej, że w toku postępowania karnego w sprawie o przestępstwo niealimentacji, określone w art. 209 § 1 k.k., działając w wykonaniu z góry powziętego zamiaru w krótkich odstępach czasu, będąc pouczoną o odpowiedzialności karnej za zeznanie nieprawdy lub zatajenie prawdy oraz będąc pouczoną o prawie do odmowy składania zeznań, dwukrotnie podczas przesłuchania w charakterze świadka oraz podczas konfrontacji podała nieprawdę, zeznając, że ojciec jej dzieci nie zamieszkiwał z nią i dziećmi oraz nie otrzymywała od niego żadnych pieniędzy na utrzymanie dzieci , tj. o czyn z art. 233 § 1 k.k. w zw. z art. 12 k.k.

Akt oskarżenia dla sprawcy napaści na tle seksualnym.

Prokurator Rejonowy w Pyrzycach skierował do Sądu Rejonowego w Stargardzie akt oskarżenia przeciwko 22 – letniemu mężczyźnie, zarzucając mu dopuszczenie w okresie od 31 stycznia 2019 r. do 11 lutego 2019 r. w krótkich odstępach czasu i w wykonaniu z góry powziętego zamiaru, wobec małoletniej poniżej 15 lat, innych czynności seksualnych, polegających na dotykaniu jej w miejscach intymnych, tj. o czyn z art. 200 § 1 kk w zw. z art. 12 kk.

Podejrzany o dokonanie rozboju tymczasowo aresztowany – sprawa Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Pyrzycach, Sąd Rejonowy w Pyrzycach zastosował tymczasowe aresztowanie wobec mężczyzny podejrzanego o to, że w dniu 18 lipca 2019 r. w Lipianach, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał rozboju, w ten sposób, że posługując się niebezpiecznym narzędziem w postaci noża i stosując przemoc w postaci uderzenia pokrzywdzonej kobiety pięściami po głowie a następnie przewróceniu jej na ziemię, doprowadził ją do stanu bezbronności, po czym dokonał zaboru w celu przywłaszczenia należącej do pokrzywdzonej torebki damskiej wraz z zawartością m. in. telefonu komórkowego oraz dokumentów, tj. o czyn z art. 280 § 2 kk i inne.

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [C] - GryfStone
Reklama [D]
Reklama [D] - MARAL BHP ®

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [E] - Virtualnetia.com
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama G - IMC
Reklama [H]
Reklama [H]

Ogłoszenia