Sukces pyrzyckich lekkoatletów w Sieradzu.

29 czerwca 2021 r. w Sieradzu odbyły się Ogólnopolskie Zawody „Lekkoatletyka dla każdego”, mające charakter Mistrzostw Polski U-12, U-14, U-16. Sito eliminacyjne do zawodów było bardzo gęste, ponieważ we wszystkich konkurencjach startowali tylko liderzy swojego województwa na podstawie przeprowadzonych wcześniej eliminacji. Do reprezentacji województwa zachodniopomorskiego zakwalifikowało się 5 lekkoatletów reprezentujących LMKS „Żak” Pyrzyce.

Prawo Pracy: Pytania i odpowiedzi.

W piątek 25 czerwca opublikowaliśmy informację na portalach ebarlinek.pl, ipyrzyce.pl, estrzelce.pl, emysliborz.pl oraz echoszczno.pl o możliwości zadawania pytań za pośrednictwem infolinii ekspertowi z zakresu prawa pracy oraz przepisów BHP.

Pomorze Zachodnie wspiera OSP. Są też środki na rozwój infrastruktury sportowej w Przelewicach i Pyrzycach.

Kolejne siedem Ochotniczych Straży Pożarnych z dotacjami z marszałkowskiego konkursu. To fundusze na zakup środków ochrony indywidualnej, specjalistycznego sprzętu, ale i działania dla lokalnych społeczności. W piątek, 2 lipca 2021 r. w Przelewicach wicemarszałek Olgierd Kustosz podpisał umowy gwarantujące przekazanie dotacji.

Pyrzycka drogówka eliminuje piratów drogowych.

Pyrzycka drogówka dbając o bezpieczeństwo na naszych drogach kolejny już raz udowodniła, że nie ma taryfy ulgowej dla piratów drogowych. W ciągu dwóch dni policjanci ruchu drogowego zatrzymali uprawnienia 6 kierującym, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia