Wycieczka do Teatru Pleciuga.

W niedzielę 23 stycznia 2022 r. grupa dzieci ze Świetlic Środowiskowych oraz Klubu Młodzieżowego Gminy Pyrzyce uczestniczyła w wycieczce do Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie na spektakl „Księżniczki i ziarnko grochu”.

Wycieczka zorganizowana w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Przeciwdziałaniu Narkomanii i Uzależnieniom Behawioralnym dla Gminy Pyrzyce na lata 2022-2026. Grupa liczyła 87 osób.

Dla wielu dzieci był to pierwszy wyjazd do teatru, przejazd autokarem, cały dzień bez komórki czy tabletu.

Wycieczka na spektakl do Teatru to nie tylko wartość edukacyjna, ale przede wszystkim wartość społeczna i emocjonalna.

Dzieciom towarzyszył dobry nastrój podczas pełnej uroku baśni Hansa Christiana Andersena.

Dziękuje Panu Tomaszowi Lewandowskiemu dyrektorowi teatru „Pleciuga” oraz Państwu Monice i Jackowi Pakuła prowadzący firmę EMBUS za zapewnienie bezpłatnego transportu.

Burmistrz Pyrzyc
Marzena Podzińska

27-01-2022 Redakcja

Portal iPyrzyce.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników portalu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj komentarz

PYRZYCE POGODA
Reklama [C]
Reklama [D]

Sonda

Podoba Ci się portal iPyrzyce.pl ?

NIE
TAK
NIE MAM ZDANIA
Reklama [E]
Reklama [F]
Reklama [G]
Reklama [H]

Ogłoszenia